Technology

Niesamowity pojedynek zespołu narodowego Brazylii - zwycięstwo z zespołem narodowym Korei Południowej rezultatem 4 do 1!

14.12.2022, 11:48 0 komentarzy
Niesamowity pojedynek zespołu narodowego Brazylii - zwycięstwo z zespołem narodowym Korei Południowej rezultatem 4 do 1!

Tegoroczne światowe mistrzostwa są niezwykłe na wielu płaszczyznach i nie da się temu zaprzeczyć. Dobiegły końca grupowe zmagania, a więc przyszła pora na to, co fani piłki nożnej uwielbiają najbardziej. Oczywiście chodzi o fazę play-off, gdzie klęska może Cię wyeliminować z mundialu oraz marzeń o zdobyciu mistrzowskiego tytułu. W niedzielę narodowa kadra Polski poniosła porażkę z kadrą Francji rezultatem 1 do 3 i odpadła z mistrzostw świata. Dla piłkarskich kibiców w Polsce, gdyż nie oznaczało to jednak końca doznań, gdyż turniej nadal trwa. Z całą pewnością warto podziwiać poczynania kadry narodowej Brazylii, gdyż z meczu na mecz prezentuje się dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z drużyną Korei Południowej, gdzie zawodnicy reprezentacji Brazylii urządzili sobie strzelanie w pierwszej odsłonie było tego doskonałym przykładem. Pierwsza bramka dla kadry Brazylii padła już w szóstej minucie, a strzelcem był Vinicius Jr, który bardzo dobrze poradził sobie w szesnastce z zawodnikami defensywnymi rywala.

Trzeba zaznaczyć, że dla drużyny Korei Południowej pierwsza część spotkania była prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, że I odsłona zakończyła się prowadzeniem kadry narodowej Brazylii wynikiem 4 do 0. Kolejne trafienia zdobywali Neymar Jr, Richarlison oraz Paqueta. Zgromadzeni na obiekcie piłkarscy kibice mogli czuć satysfakcję, gdyż mieli szansę podziwiać prawdziwy popis drużyny Brazylii. W drugich 45. minutach tempo tego spotkania znacząco spadło. Brazylijczycy próbowali tworzyć kolejne akcje, jednakże gracze kadry narodowej Korei Południowej fenomenalnie się bronili. Narodowa drużyna Korei Południowej w końcówce meczu strzeliła bramkę honorową, która była ozdobą tego meczu. Gracz narodowego zespołu Korei Południowej zdecydował się na strzał zza pola karnego, a golkiper brazylijskiego zespołu narodowego nie miał szans na sprawną obronę. W końcowym rozrachunku to spotkanie skończyło się rezultatem 4:1 dla brazylijskiej reprezentacji narodowej, która w następnej fazie będzie się mierzyć z narodową reprezentacją Chorwacji. Stawką tego meczu będzie kwalifikacja do 1/2 finału mistrzostw świata i pewność walki o medale.

Zostaw komentarz